Zespół Szkół Gminnych w Starym Goździe już po raz szesnasty był organizatorem kolejnej edycji Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i mieszkańców naszej gminy i nie tylko. Patronat nad imprezą sprawuje Wójt Gminy Stara Błotnica,  Zespół Szkół Gminnych w Starym Goździe oraz Uczniowski Klub Sportowy „TYMIANKA”. Dzięki władzą gminy oraz Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pozyskaliśmy fundusze z przeznaczeniem na: puchary, medale, dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe dla laureatów pierwszych trzech miejsc poszczególnych kategorii wiekowych rywalizujących w zawodach sportowych. Celem turnieju jest krzewienie kultury fizycznej oraz popularyzacja tenisa stołowego w gminie i poza jej terenem. XVI Turnie j Tenisa Stołowego odbył się 28 lutego 2016r. wzięło w nim udział wielu zawodników i zawodniczek rywalizujących w dziesięciu kategoriach wiekowych z terenu naszej gminy w łącznej ilości 112 zawodników. Całościowa końcowa klasyfikacja z turnieju dostępna w zakładce ZAWODY SPORTOWE

 Oto laureaci wszystkich kategorii XVI Turnieju w Tenisie Stołowym o Puchar Wójta Gminy Stara Błotnica.

 

 Młodzik chłopcy (7 zawodników)

1.MAKULSKI DOMINIK

2.GÓRKA DAMIAN

3.SĄPOROWSKI SZYMON

 

Młodzik dziewczęta  (2 zawodniczki)

1.WOŹNIAK DOMINIKA

 2.ŚWINIARSKA MAJA

 

Kadet chłopcy (18 zawodników)

1.KĘPKA MATEUSZ

2.SUŁKOWSKI ADAM

3.IMIOŁEK KACPER

 

Kadet dziewczęta(6 zawodniczki)

1.GRYZ ALEKSANDRA

2.DYZIAK MAGDALENA

3.ŚWINIARSKA WIKTORIA

 

 

Junior chłopcy (26 zawodników)

1.BĘBEŃCA KAMIL

2.SUŁKOWSKI BARTŁOMIEJ

3.WÓJCIK KRYSTIAN

 

Junior dziewczęta(9 zawodniczek)

1.SERAFIN WIKTORIA

2.GÓRALAK DARIA

3.LIPIEC ALEKSANDRA

 

Senior chłopcy (31 zawodników)

1.GROCHALA KACPER

2.STARZYŃSKI PAWEŁ

3.SAŁGUT MATEUSZ

 

Senior dziewczęta(6 zawodniczek)

1.SERAFIN JULIA

2.STARZYŃSKA EWELINA

3.KOWALCZYK PAULINA

 

Oldboys i Samorządowcy panowie (11 zawodników)

1.WÓJCIK SYLWESTER

2.DRABIK DARIUSZ

3.KARASEK BOGDAN

 

Oldboys i Samorządowcy panie (5 zawodniczki)

1.SĄPOROWSKA AGNIESZKA

2.BOLEK EMILIA

3.PRASEK ANNA

Nad prawidłowością rozstawień i przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele ZSG Stary Gózd w osobach: Pana Piotra Zaremby oraz Mariusz Barszcza (sędziowie główni) oraz Pań Joanny Wiśniewskiej, Katarzyny Jakubowskiej, Agnieszki Suś oraz Magdy Jeżak.

Wróć